top of page

Náš Tím

Spoznajte sa s nami ...

unnamed (2).jpg

Rubi

Masáž, Yoga, Meditácia, Terapia Dotykom, Konzultácia

Autenticita, otvorenosť, život v pravde.

Podnikateľka, slobodná mamina, lektorka yogy, tantrička, striedavo žije na Bali, talent v rukách, spontánny tanec, cítiaca bytosť, empatia, prijímajúci dotyk, jemnosť a neha.

Certifikáty:

200RYT / yoga / Bali

Tantra a Tao masáž

klasická, relaxačná masáž

S čím pracujem:

- Masáže, Terapia dotykom 

- Simply Yoga

- Meditácia, Vizualizácia, Hypnóza

- Jemnosť v pohybe, Ecstatic Dance

- Tantra

- Sprevádzanie, Koučing, Motivácia.

unnamed (1).jpg

Julka

Poradenstvo, sprevádzanie, koučing, osobný rozvoj, vzťahy

Štúdiu jednoodborovej psychológie sa venovala na Filozofickej fakulte Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Neskôr vyskúšala aj niekoľko rokov práce v prostredí jednej z medzinárodných IT korporácii.Veľa vecí v jej živote sa zmenilo, odkedy sa venuje jóge a hlavne praxi budhistickej meditácie všímavosti (vipassana).

"Vďaka tomu som sa dokázala vrátiť k tomu, čo mi dáva naozaj zmysel a pocit, že som na správnom mieste.Venujem sa intenzívne aj ďalším technikám zameraným na telo a prácu s energiou. Inšpiráciu pre svoju prácu čerpám aj z kurzu Cchi-kungu (taoistická jóga), metódy WHM, mindfullness, nenásilnej komunikácie, holotropného dychania a skúsenosťami zo zmenenými stavmi vedomia.Liečivý potenciál spontánneho pohybu som objavila aj vďaka intuitívnému tancu ako 5rytmov a Ecstatic dance. Tantra mi priniesla možnosti ďalšej transformácie na mnohých úrovňach a prakticky hlavne možnosť venovať sa hlbšie k práci so sexuálnou energiou, intimitou, vedomým dotykom a dychom."

S čím pracujem: 

- Podpora a sprevádzanie v náročných životných situáciách

- Vzťahové a partnerské poradenstvo ( v spolupráci s Ondrejom )

- Stress management (syndróm vyhorenia)

- Podpora v oblasti zdravého životného štýlu

- Koučing, osobný rozvoj

unnamed.jpg

Ondrej

Meditácia, Tantra

Po štúdiu fyziky a mnohoročnej práci v IT ma život previedol sériou zmien. Cez meditáciu, mindful rozhovory (nielen) o vzťahoch, pobyty v ústraní a tme som sa dostal až k Tantre, ktorá mi pomohla hlbšie rozvíjať vedomú intimitu, radosť zo života a prekonať mnohé zakorenené vzorce správania. Táto cesta ma oslovila až natoľko, že som v roku 2019 absolvoval Tantra učiteľský výcvik v Thajsku, aby som tieto cenné poznatky mohol šíriť ďalej.

S čím pracujem:

- Tantra v praxi

- Meditácia pre začiatočníkov

- Vzťahové poradenstvo v spolupráci s Julkou

Tím: Meet the Team
bottom of page