Náš Tím

Spoznajte sa s nami bližšie...

Rubi

Masáž, Yoga, Meditácia, Terapia Dotykom, Konzultácia

Rubi od ranej mladosti priťahovalo duchovno. V nepochopení samej seba, porovnávaní s vonkajším svetom, potláčaní vlastnej individuality, to niekolkokrát počas života odsunula na vedľajšiu koľaj a s túžbou zapadnúť napodobňovala “normy” spoločnosti. S pocitom, že tam niečo chýba, a že predsa musí v tomto živote existovať viac, v puberte, chaotickom životnom štýle, úzkosti, depresii, nachádza semienko Zmeny sledovaním mnohokrát kritizovaného dokumentu Tajomstvo, čo otvára nové dvere do poznania, uvedomení, skúmania, študovania životov úspešných, duchovných, rozhľadených a inšpiratívnych ľudí, čítanie život-meniacich kníh, sebaspoznávania a sebaprijímania. Všetko zatiaľ však skôr v teoretickej rovine. Preto následuje opäť hlboký pád a rozpad akýchkoľvek životných ideálov. Umocňovanie v praxi prichádza až splneným snom (zároveň najväčším životným učením) - životom na ostrove bohov a démonov - Bali, a ponorením sa do tajov východných učení prostredníctvom Jogy, Meditácie, Breathworku, Šamanizmu, Reiki, Hypnózy, s narastajúcou intenzitou po návrate do systému západného života, podnikania, samo-vychovávanie dieťaťa, téma financií a sebahodnoty, seba-vedomie, tantrické učenie, spontánny tanec, transformácia životných hodnôt, spriaznenosť duší, a konečne - odvaha následovania svojho potenciálu, svojej Duše. A túžba priniesť tento zážitok, poznanie i ostatným pripraveným bádateľom.

Vlastní niekoľko certifikátov z viacerých terapeutických smerov, avšak za smerodajné považuje v prvom rade nenahraditeľné a bohaté osobné skúsenosti z mnohých životných situácií, vďaka ktorým nachádza pochopenie pre ľudí so širokou škálou životných tém.

• Za dôležitú považuje celkovú pridanú hodnotu stretnutí, kvalitu, prítomnú pozornosť, blízku-priateľskú a príjemnú atmosféru, ktorá je kľúčovým bodom pre náhľad do hlbších tém, uvoľnenie, dôveru, otvorenosť. Ako osobnosť so značne rozvinutou empatiou, pochopením a prijatím, s láskou otvára dvere, srdce a absolútnu pozornosť i jemným, introvertnejšie naladeným a hľadajúcim dušiam.

Na čo sa zameriavam: Autenticita, Sloboda (duše), Jednoduchosť, Pravdivosť, Sebareflexia, Disciplína, Tvorenie.

S čím pracujem:

- Masáže (suché i olejové) 

- Yoga (pre začiatočníkov, Hatha, Yin, Flow

- Meditácia, Vizualizácia, Hypnóza

- Dotyk, dotyková terapia 

- Jemnosť v pohybe 

- Tantra

- Sprevádzanie, Koučing, Motivácia.

Julka

Poradenstvo, sprevádzanie, koučing, osobný rozvoj, vzťahy

Štúdiu jednoodborovej psychológie sa venovala na Filozofickej fakulte Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Neskôr vyskúšala aj niekoľko rokov práce v prostredí jednej z medzinárodných IT korporácii.Veľa vecí v jej živote sa zmenilo, odkedy sa venuje jóge a hlavne praxi budhistickej meditácie všímavosti (vipassana).

"Vďaka tomu som sa dokázala vrátiť k tomu, čo mi dáva naozaj zmysel a pocit, že som na správnom mieste.Venujem sa intenzívne aj ďalším technikám zameraným na telo a prácu s energiou. Inšpiráciu pre svoju prácu čerpám aj z kurzu Cchi-kungu (taoistická jóga), metódy WHM, mindfullness, nenásilnej komunikácie, holotropného dychania a skúsenosťami zo zmenenými stavmi vedomia.Liečivý potenciál spontánneho pohybu som objavila aj vďaka intuitívnému tancu ako 5rytmov a Ecstatic dance. Tantra mi priniesla možnosti ďalšej transformácie na mnohých úrovňach a prakticky hlavne možnosť venovať sa hlbšie k práci so sexuálnou energiou, intimitou, vedomým dotykom a dychom."

S čím pracuje: 

- Podpora a sprevádzanie v náročných životných situáciách

- Vzťahové a partnerské poradenstvo ( v spolupráci s Ondrejom )

- Stress management (syndróm vyhorenia)

- Podpora v oblasti zdravého životného štýlu

- Koučing, osobný rozvoj

Ondrej

Meditácia, Tantra

Po štúdiu fyziky a mnohoročnej práci v IT ma život previedol sériou zmien. Cez meditáciu, mindful rozhovory (nielen) o vzťahoch, pobyty v ústraní a tme som sa dostal až k Tantre, ktorá mi pomohla hlbšie rozvíjať vedomú intimitu, radosť zo života a prekonať mnohé zakorenené vzorce správania. Táto cesta ma oslovila až natoľko, že som v roku 2019 absolvoval Tantra učiteľský výcvik v Thajsku, aby som tieto cenné poznatky mohol šíriť ďalej.

S čím pracuje:

- Tantra v praxi

- Meditácia pre začiatočníkov

- Vzťahové poradenstvo v spolupráci s Julkou

 
  • Instagram
  • Facebook

©2020 by Sivana Studio. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now