Simply Yoga

pre pozdvihnutie ducha

Joga pre dušu. Držím sa hesla "keep it simple" - ako v živote, tak i v joge. Preto je moja joga vhodná pre kohokoľvek, kto CHCE. Srdcu najbližšie sú mi individuálne hodiny, kedy máme priestor na prehlbovanie dôvery, nastavenie jogovej praxe podľa osobných preferencií či potrieb mojich jogínov (klientov:), ako aj priestor pre doplnkové/súvisiace záležitosti (meditácia, dychové cvičenia, tantra, tanec, konzultácie), pretože Joga ani zďaleka nie je len o "cvičení na podložke". Moje osobné motto je "stačí aj 20 minút denne" pre naštartovanie žiaducich zmien vo svojom živote. 

Každý, kto si chce na chvíľu oddýchnuť od myšlienok všedného dňa, rozvíjať svoj vnútorný pokoj, naučiť sa vedomý prístup (mindfulness) k životu a zároveň si kvalitne “zacvičiť”, prebudiť svaly, (o ktorých ste netušili, že ich máte); začať naozaj DÝCHAŤ, nájsť rovnováhu, alebo si len dopriať významnú chvíľku pre Seba, je srdečne vítaný !

Som inštruktorka vyučená na Bali, kde som aj žila a spolu-organizujem cesty za jogou, sebapoznaním, dobrodružstvom a skúmaním do tejto krajiny Bohov a Démonov. Neváhaj sa pridať! :) 

Teším sa na Teba!

 
  • Instagram
  • Facebook

©2020 by Sivana Studio. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now