top of page
18194129_551458891691499_783028113804341

Vitajte v oáze osvietenia :-)

Aby sme dokázali žiť v harmónii aj v dnešnej uponáhľanej dobe, potrebujeme si dopriať wellness tela, mysle i duše. My sme tu pre to, aby sme sa o Vás postarali v každom smere. Naším poslaním je nastoliť rovnováhu a spokojnosť vo Vás. 

Prostredníctvom masáže alebo dotykovej terapie sa s láskou postaráme o Váš chrám - Vaše telo.

Pomocou terapií alebo koučingu naštartujeme Vášho vnútorného liečiteľa, aby boli veci jasnejšie.

Meditáciou upokojíme myseľ a navrátime mozgu prirodzenú schopnosť sústredenia sa a vnímavej pozornosti. 

Pre úplný reset a transformáciu Vás pozývame s nami zažiť magické Bali plné jogy, kultúry, spoznávania ostrova i samých seba a možnosti stretnúť rovnako naladené bytosti.:-)

Pre potešenie oka i ducha pre Vás tvoríme autentické bohémske oblečenie, šperky a iné drobnôstky.

SIMPLY YOGA s Rubi

... pre pozdvihnutie ducha

Joga pre dušu. Držím sa hesla "keep it simple" - ako v živote, tak i v joge. Preto je moja joga vhodná pre kohokoľvek, kto CHCE. Srdcu najbližšie sú mi individuálne hodiny, kedy máme priestor na prehlbovanie dôvery, nastavenie jogovej praxe podľa osobných preferencií či potrieb mojich jogínov (klientov:), ako aj priestor pre doplnkové/súvisiace záležitosti (meditácia, dychové cvičenia, tantra, tanec, konzultácie), pretože Joga ani zďaleka nie je len o "cvičení na podložke". Moje osobné motto je "stačí aj 20 minút denne" pre naštartovanie žiaducich zmien vo svojom živote. 

Každý, kto si chce na chvíľu oddýchnuť od myšlienok všedného dňa, rozvíjať svoj vnútorný pokoj, naučiť sa vedomý prístup (mindfulness) k životu a zároveň si kvalitne “zacvičiť”, prebudiť svaly, (o ktorých ste netušili, že ich máte); začať naozaj DÝCHAŤ, nájsť rovnováhu, alebo si len dopriať významnú chvíľku pre Seba, je srdečne vítaný !

Som inštruktorka vyučená na Bali, kde som aj žila a spolu-organizujem cesty za jogou, sebapoznaním, dobrodružstvom a skúmaním do tejto krajiny Bohov a Démonov. Neváhaj sa pridať! :) 

O nás: About The Spa
bottom of page