Masáže a terapie

Relax Massage Therapy

Klasická relaxačná masáž ako výborná prevencia / doplnok ku starostlivosti o svoje telo. Vhodné najmä pri bolestiach svalov, chrbátu, vyťaženosti, sedavom zamestnaní či pravidelnom cvičení. Uvoľňuje od stresu priamo na fyzickej úrvoni a pomáha k relaxácii a celkovej harmonizácii organizmu.

Deep relax massage

Hĺbková relaxačná masáž uvoľňuje telo i myseľ. Pôsobí do hlbších tkanív a kvalitou jemného dotyku necháva telu priestor na regeneráciu a naštartovanie samoliečiacich procesov.

AromaTouch Massage

Voňavá masážna technika vychádzajúca z aromaterapie. Používame prírodné oleje, ktoré sa nanášajú pozdĺž energetické dráhy tela, detoxikuje organizmus, uvoľňuje svalstvo a prostredníctvom čuchových receptorov zabezpečuje netradičnú slasť aj dýchacej sústave.

Thai Massage

Hlboký nádych tajov ďalekého východu prostredníctvom pravej thajskej masáže. Olejová thajská masáž (prípadne kombinácia thajskej a švédskej masáže) alebo suchá terapeutická thajská masáž s Thajkou alebo s Rubi:-)

Terapia Dotykom

Dotyk - je sám o sebe veľkou témou. Dotyk môže mať vysoko terapeutický účinok. Je to to prvé, čo dieťa pocíti po narodení - čo ho napĺňa láskou a dôverou. V dnešnej spoločnosti sme si žiaľ odvykli od tejto prirodzenej potreby každého človeka, a tak je mnoho z nás, dospelých, "nedohladkaných". Častokrát si neuvedomujeme, ako sme sa navzájom odcudzili, a aké to je (dôležité) - dostávať nežný, príjímajúci a láskyplný dotyk. Táto metóda sa venuje práve tejto problematike a spájaním niekoľkých ďalších metód pomocou rúk terapeuta komunikuje s telom prostredníctvom jemnohmotných energií. (Môže to byť jemný dotyk dlaní, hladkanie, škrabkanie, silnejšie stláčanie, ne-olejová masáž, trasenie/vibrovanie, objatie, alebo čokoľvek, čo človek v tejto chvíli potrebuje).

Tao Massage

TAO masáž vychádza z východných tradícií, využíva veľmi jemný a nežný dotyk prelínajúci sa do energetického pôsobenia na energetické centrá (tzv. čakry). Taktiež sa pracuje s energetickými dráhami (meridiány) . Pracuje so životnou - sexuálnou energiou, intímne partie sú zakryté sarongom (šatkou) po celý čas.

Tantra Massage

Tantra hovorí o uctievaní si tela ako chrámu. Tantra je cesta autenticity, sebalásky a prežívania zmyslov, emócií naplno.
Tento rituál je založený na dôvere a blízkosti masérky, používa nežný dotyk a pracuje so sexuálnou energiou na duchovnej úrovni. Otvára nepoznané dobrodružstvá a zážitky svojho tela.
Pravá tantrická masáž je celotelová energetická, jemná a senzuálna masáž pôsobiaca na rôznych úrovniach.

1 - 1 session (osobná konzultácia)

Sprevádzanie na ceste životom. Práca so zámerom. Práca s emóciami. Zjednodušenie života. Mindfulness v praxi. Žiť naplno. Autenticita. Sloboda duše. Disciplína. Koučing. Motivácia. NLP. Regres. Tantra.

 
  • Instagram
  • Facebook

©2020 by Sivana Studio. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now