top of page
woman-yoga-relax-nature_42483-17.jpg

Relaxačná intuitívna masáž / 

Terapia dotykom

75min / 50€

Dotyk - je sám o sebe veľkou témou. Dotyk môže mať vysoko terapeutický účinok. Je to to prvé, čo dieťa pocíti po narodení - čo ho napĺňa pocitom bezpečia a dôvery. V dnešnej spoločnosti sme si žiaľ odvykli od tejto prirodzenej potreby každého človeka, a tak je mnoho z nás, dospelých, "nedohladkaných". Častokrát si neuvedomujeme, ako sme sa navzájom odcudzili, a aké to je (dôležité) - dostávať nežný, príjímajúci a láskyplný dotyk.

Masáž patrí medzi najstaršie spôsoby liečenia a dodnes je obľúbeným prostriedkom pre udržiavanie zrelaxovaného tela a pokojnej mysle. Slúži tiež ako prevencia alebo výborný doplnok ku cvičeniu. Využívame techniku základnej relaxačnej masáže, individuálne kombinovanú s inými typmi masáží/terapií.

Terapia dotykom sa venuje problematike nedostatku dotyku a spájaním niekoľkých ďalších metód pomocou rúk terapeuta komunikuje s telom prostredníctvom kože ale aj jemnohmotných energií. (Môže to byť jemný dotyk dlaní, hladkanie, škrabkanie, silnejšie stláčanie, ne-olejová masáž, trasenie/vibrovanie, objatie, priloženie rúk alebo čokoľvek, čo človek v tejto chvíli potrebuje).

Tao / Tantra massage

75min / 150€

TAO masáž vychádza z východných tradícií, využíva veľmi jemný a nežný dotyk prelínajúci sa do energetického pôsobenia na energetické centrá (tzv. čakry). Masírovaný je prikrytý sarongom (šatkou), pričom sa vždy odokrýva len masírovaná časť tela. Za sprievodu aromaterapie (zvolených príjemných vôní) pôsobí blahodárne na telo aj celý energetický systém. Je to ochutnávka východného učenia - Tantry.

Tantra hovorí o uctievaní si tela ako chrámu. Tantra je cesta autenticity, sebalásky a prežívania zmyslov, emócií naplno.
Tento rituál je založený na dôvere a blízkosti masérky, používa nežný dotyk a pracuje so sexuálnou energiou na duchovnej úrovni. Otvára nepoznané komnaty a prežitky vlastného tela.
Pravá tantrická masáž je celotelová energetická, jemná a senzuálna masáž pôsobiaca na viacerých úrovniach a preto každé sedenie môže byť úplne rôznorodým zážitkom.

Terapia, Koučing

60min / 50€

Sprevádzanie na ceste životom.
Práca so zámerom.
Práca s emóciami.
Zjednodušenie života.
Mindfulness v praxi.
Život naplno.
Autenticita.
Sloboda duše.
Disciplína.
Motivácia. 
Prijatie.
Sebaláska.

Masáže a terapie: Products
bottom of page